O mně

Jmenuji se Martin Slíva, absolvoval jsem bakalářské studium na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské TU v Ostravě, obor Ekonomie.
Od roku 1992 jsem pracoval v bankovnictví až do roku 2007. Za toto 15ti leté období jsem získal mnoho užitečných vědomostí a praxi na různých pozicích, včetně hypotečního specialisty. V pololetí roku 2007 jsem se rozhodl sám opustit banku a zahájit vlastní podnikatelskou činnost. V současnosti již mám více než10ti letou praxi v oboru poskytování finančních služeb, repektive poskytování hypoték či jiných úvěrů na bydlení.
Primárně se zabývám poradenstvím v oblasti úvěrování, ale jsem samozřejmě schopen poskytnout zájemcům i ucelené finanční poradenství.
"Dělám to, co mě baví a čemu rozumím. A to mě opravňuje se nazývat specialistou."

 

 

 

                                       

 

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuji jako poradce společnost STING Finance s.r.o. , který je v oblasti:

- pojištění registrovan podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel pojišťovacího agenta,
- investic podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaný zástupce investičního zprostředkovatele,
- spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na https://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.